امروز که قلب کوچکت روی مانیتور تند و تند میزد بی اختیار اشکم سرازیر شد | امروز قلب کوچکت درونم می تپد | امروز فهمیدم براستی مادر شدم | & | بیماری

: امروز که قلب کوچکت روی نمایشگر تند و تند میزد بی اختیار اشکم سرازیر شد، امروز قلب کوچکت درونم می تپد، امروز فهمیدم به درستی مادر شدم،

امروز که قلب کوچکت روی نمایشگر تند و تند میزد بی اختیار اشکم سرازیر شد، امروز قلب کوچکت درونم می تپد، امروز فهمیدم به درستی مادر شدم،

امروز فهمیدم به درستی مادر شدم، صاحب یه آدم کامل، امروز حس می کنم ماهی کوچولوی من با اشتیاق در تنگ دلم می چرخه و من میزبانش هستم.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز  ،  وبلاگ  ” دل نوشته های مادرانه ” به نشانی http://lovelybaby.blogfa.com   مربوط به حالات روحی و مشکلات و مراحل بارداریه که به وسیله یه خانوم باردار نوشته می شه این وبلاگ شامل مطالب جالبی از تجربه یه زن باردار است که به انتظار تولد بچه دلبندش نشسته س . در این وبلاگ می خونیم :

آره، تو خیلی راحت و آرومی کامل اومدی و تو دل من لونه کردی و من و بابائیت رو به عرش بردی.

من امروز حس میکنم کامل شدم، یه زنونگی کامل و ناب.

———–********———–

امروز ساعت ۴۰/۱۰ وقت سونو داشتم، از چند روز قبل روزشماری می کردم واسه امروز، از خدای همیشه مهربانم خواستم که یه نی نی سالم و صالح رو وقتی که صلاح میدونه بهمون بده، به خاطر همین به شکل عجیبی دلم قرص و محکمه، ولی از نگرانیای این دوره هم نمیشه گذشت به این راحتیا.

یکی از نگرانیای کلی ام این بود که دوقلو باشی، آخه هم خاله و داییت دوقلو هستن هم بچه های عموت. هر چند سالم بودن از همه چیز برام مهمتر بود ولی واقعا تو این غربت و دست تنها، تازه اگه بخوام درسم رو هم شروع کنم خیلی شرایطمون سخت میشد. ولی جوجه توی دل من یه دونه بود! یه جوجه ۷ هفته و ۳ روزه

خلاصه صبح با بابائی رکاب زنان رفتیم سمت بیمارستان، امروز باران شدیدی می اومد ولی به تنها چیزی که فکر نمی کردم سختی راه بود، باید از حالا یاد بگیری که خودتو با هر شرایطی تطبیق بدی و نیمه پر لیوان زندگی رو ببینی.

 بعد هم که یه خانوم دکتر خیلی با محبت گیرم افتاد و هر چی سوال داشتیم ازش پرسیدیم، چند بار تکرار کرد که همه چیز اوکی هست و هیچ مشکلی در روند بارداری نیس.

یکی تو دل من فقط می گفت: شکر، شکر ….

پ.ن: اولین عکس زندگیت رو اسکن میکنم میذارم اینجا، از صبح بارها بوسیدمش.

***بازدید کننده محترم:

جهت کسب اطلاعات کامل در مورد حاملگی ( بارداری ) به ”  صفحه خاص بارداری و مراقبتای دوران بارداری ” مراجعه کنین و یا اینجا رو کلیک کنین .

.

منبع :

این نوشته در سلامتی فرستاده شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *