امدادرسانی به ۲۷۰۰ هزار آسیب دیده در ۵۱۰ حادثه هفته گذشته | بیماری

سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام وقوع ۵۱۰ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: ۲ هزار و ۷۶۸ تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیده و هزار و ۹۹۷ تن خدمات امدادی گرفتن.

مرتضی سلیمی با اعلام این خبر، گفت: ۲۸۲ مورد از حوادث هفته گذشته جاده ای، ۴۸ مورد شهری، ۲۷ مورد کوهستان، ۱۰ مورد برف و کولاک، پنج مورد سیل و آب گرفتگی، ۵ مورد آتیش سوزی جنگل، ۵ مورد صنعتی و کارگاهی و مابقی مربوط به بقیه حوادث بوده.

ایشون با اشاره به آسیب ۲ هزار و ۷۶۸ تن در حوادث هفته گذشته، اعلام کرد: ۹۴۳ تن در حوادث جاده ای، ۶۲۹ تن در برف و کولاک، ۱۶۵ تن در کوهستان، ۱۵۸ تن در سیل و آب گرفتگی، ۷۳ تن در حوادث شهری، ۱۰ تن در زمین لرزه و مابقی در بقیه حوادث آسیب دیده ان.

سرپرست سازمان امداد و نجات با اشاره به کمک رسانی به هزار و ۹۹۷ تن در حوادث هفته گذشته، گفت: بر این پایه به ۶۲۹ تن در برف و کولاک، ۴۰۵ تن در حوادث جاده ای، ۱۳۰ تن در سیل و آب گرفتگی، ۵۸ در حوادث شهری، ۲۶ تن در کوهستان، ۵ تن در حوادث و صنعتی و کارگاهی و مابقی در بقیه موارد کمک رسانی لازم ارائه شد.

ایشون با اشاره به اسکان اضطراری ۲۶۹ تن در حوادث هفته گذشته، گفت: در کل در هفته گذشته ۷۴۹ تن زخمی شدن که از این میان ۲۵۲ تن به مراکز درمانی منتقل و ۴۹۷ تن سرپایی درمان شده و در کل ۴۰۲ تن از حوادث نجات پیدا کردن.

منبع :

این نوشته در سلامتی فرستاده شده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *